Praca i współpraca w biznesie: nowy projekt Co (i) Jak?

Pierwsze warsztaty już 25 maja!

Collegium da Vinci wraz z Fundacją Trifolium rozpoczyna cykl spotkań dla przedsiębiorców i studentów CDV pn. Co (i) Jak?. Projekt ten ma na celu zainicjowanie dialogu i budowanie nowego modelu kultury organizacji.

Praca i współpraca w biznesie: nowy projekt Co (i) Jak? Fundacja Trifolium

Raz miesiącu będziemy stawiać czoła wyzwaniom, z którymi na co dzień mierzą się firmy. Stworzymy przestrzeń do poszerzania wiedzy, ćwiczeń i dyskusji, a przede wszystkim – do współpracy pomiędzy uczestnikami warsztatów. Spotkaniom przewodniczyć będzie mecenas – każdorazowo przedstawiciel innej firmy, biorącej udział w projekcie, który przygotuje ciekawe studium przypadku z przeznaczeniem do pracy zespołowej.

Korzyści z udziału w projekcie:

• wymiana doświadczeń w miłej i nieformalnej atmosferze, networking
  • spotkanie z praktykami biznesu
  • możliwość zaprezentowania swojej osoby potencjalnym pracodawcom
  • wypracowanie rozwiązań dla Twojej firmy, przy współpracy z innymi uczestnikami warsztatów
  • okazja do zapoznania innych z Twoim przedsiębiorstwem – employer branding
  • szansa na zrekrutowanie pracowników – nieformalny asessment center
  • zaznajomienie się z nowymi trendami i praktykami w obszarze HR

Terminarz spotkań:

I spotkanie – piątek, 25 maja 2018 r., w godz. 17.00 – 19.00

Temat I spotkania: Czy w podejmowaniu decyzji o charakterze personalnym, należy kierować się czynnikami empatii i zrozumienia, czy raczej opierać się na twardych wskaźnikach ekonomicznych?

II spotkanie – wtorek, 12 czerwca 2018.

Rekrutacja:

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązuje formularz zapisów.
Liczba miejsc ograniczona.

*firma będąca gospodarzem spotkania, mająca możliwość zaprezentowania się oraz wypracowania rozwiązań, które może zaimplementować w swojej firmie.

Praca i współpraca w biznesie: nowy projekt Co (i) Jak?