Aktywizacja Kobiet

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej”

Dalajlama XIV

Fundacja Trifolium przy współpracy z Gminą Tarnowo Podgórne od lutego 2017 roku rozpoczęła realizację projektu z obszaru aktywizacji zawodowej kobiet. Projekt został stworzony z myślą o kobietach powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, wychowawczych oraz po okresie długotrwałej opieki nad osobami zależnymi, a także dla kobiet bezrobotnych i poszukujących pracy. Przygotowany przez nas program obejmuje cykl trzech wykładów/warsztatów z zakresu: poszukiwania pracy, budowania partnerskich relacji oraz wzmacniania poczucia własnej wartości, co w efekcie pozwoli uczestniczkom zminimalizować lęk związany z nową sytuacją w pracy zarobkowej.

Podczas warsztatów aktywizacji zawodowej kobiet uczestniczki dowiedzą się:

• jak profesjonalnie przygotować dokumenty aplikacyjne,
  • w jaki sposób wykorzystać wirtualną przestrzeń do „zareklamowania” siebie na rynku pracy,
  • w jaki sposób zaprezentować się korzystnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • jak negocjować warunki zatrudnienia,
  • jak poradzić sobie w sytuacji trudności w komunikacji z innymi i brakiem pewności siebie,
  • jak budować poczucie własnej wartości.

Program aktywizacji kobiet przeznaczony jest dla grupy liczącej max 20 osób.

Miejsce przeprowadzania spotkań : sale świetlicowe na terenie Gminy.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne

Zachęcamy do rejestracji przez stronę Fundacji poprzez zakładkę „kontakt”

Terminy spotkań 18.02, 4.03, 29.04

Szczegółowe informacje dotyczące miejsca oraz programu otrzymacie Panie na maila po dokonaniu rejestracji.

Do zobaczenia!!!!

Anna Łoszczyńska i Blanka Kordylewska